Veterinar za živinarsku proizvodnju

HR Professional Solution

  • Lokacija: Beograd
  • Prijave su otvorene do: 28.03.2023.
Opis oglasa

Za potrebe našeg dugogodišnjeg klijenta koji je stabilna firma sa tradicijom preko 25 godina tražimo novog kolegu na duže staze na poziciji:

Opis posla:

  • Organizacija rada u proizvodnji
  • Ostvarenje godišnjeg plana kompanije
  • Praćenje rada konkurencije i briga za dobru pozicioniranost kompanije
  • Saradnja sa ino-partnerima
  • Kontinuirana edukacija u zemlji i inostranstvu
  • Praćenje kretanja na tržištu i poboljšavanje poslovanja

Od Vas očekujemo:

  • Lojalanost
  • Posvećen rad
  • Odgovornost
  • Poželjno je radno iskutsvo na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko ste zainteresovani za datu poziciju, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV) sa fotografijom.

Biće kontaktirani oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijavite se na oglas

Istekao je period za prijavu za ovaj oglas. Molimo vas pogledajte druge aktivne oglase.

Drugi aktivni oglasi

TOP